У який час найкраще робити ремонт

25-01-2022

Ремонт

Ремонт - справа важлива та потрібна, незалежно від того, нова у Вас квартира чи ні. Оновлення також потрібно робити. І коли, все ж таки, люди морально і матеріально приготувалися до ремонту, одразу спливає питання – коли ж його найкраще робити. Адже, насправді, мало хто знає про тонкощі ремонту та його переваги чи недоліки в тому чи іншому сезоні. І в цій статті ми з Вами розкриємо тему переваг і в які періоди краще робити ту чи іншу роботу. Адже все має свої тонкощі, в яких необхідно розібратися перш, ніж приступати до будь-яких ремонтних робіт.

Весна, літо чи зима – коли краще починати ремонт?

Що за ремонтні роботи можливі у зимовий час

Для початку, важливо зрозуміти те, який спектр робіт передбачається. Якщо він включає заміну вікон, то зима - не найкращий місяць для цього. Такі роботи загрожують тим, що можна заморозити квартиру, і в результаті перепаду температур може потріскатися ламінат, шпалери можуть відклеїтися. Плюс до всього, деякі будівельні матеріали рекомендовано використовувати виключно за плюсових температур, оскільки вони можуть зіпсуватися під впливом холоду.

Однак, це не вказує на те, що ремонт потрібно робити, наприклад, лише влітку чи навесні. Зовсім ні! Та й у зимовий період цінова політика на послуги демонтажу значно нижча, як і на будівельні матеріали та ремонтні роботи через знижений попит. Зима відмінно підходить для того, щоб робити заміну ламінату або настилу нового лінолеуму. Адже ця робота не залежить від сезону. Також, в холодну пору року розумнішим буде замовити такі послуги: монтаж плитки, переклеювання шпалер, ремонт кухні, фарбування стін або побілку стельових поверхонь і т.д. Плюс до всього, будь-якої пори року можна виконувати електромонтажні роботи.

Крім того, можна і потрібно проводити закупівлю будівельних матеріалів, а також продумати і скласти майбутній дизайн-проект. Адже поки складатиметься проект, вже прийде весна і можна буде приступати до ремонту вашої квартири чи будинку.

Ремонт влітку, і в чому його проблеми?

Головні труднощі - це те, що з приходом літа в місті стає особливо курно, і за ремонтом у цей період можуть звертатися багато людей. Вологість на вулицях також може негативно вплинути на ремонт. Та й ціни влітку на послуги зростають. Рекомендовано заздалегідь домовитися з компанією, яка надає ремонтні роботи, а на заощаджені гроші зніміть квартиру десь, поки компанія здійснює ремонт.

Багато хто віддає перевагу такому варіанту: виселяються на весь літній сезон, поки в квартирі проходять ремонтні роботи. Але тоді важливо заздалегідь замовити послуги будівельників, щоб значно не переплачувати в розпал сезону.

То який же найкращий час для ремонту в будинку?

Найкращим часом для проведення ремонтних робіт можна по праву вважати – квітень та травень. Чому? Все просто – у цей період на вулицях стає радісно, тепло. Ще не особливо запорошено і немає підвищеної вологості. І у квартирах вже відключено опалення. І якщо почати робити будь-які ремонтні роботи саме в ці місяці, тоді все пройде гладко, спокійно та набагато дешевше, ніж улітку.

Зрозуміло, у кожного сезону є свої переваги та недоліки, і в кожному окремому випадку потрібно звертатися за допомогою до фахівців, які зможуть підказати Вам, коли все ж таки краще починати робити ремонт, особливо якщо у Вас обмежені бюджет або терміни.

Команда ProfOtdelka – фахівці, які знають свою справу

Будь-якій людині, яка бажає зробити ремонт, необхідно звернутися за допомогою до компанії, яка спеціалізується на ремонтах. Чому? Все досить просто та легко пояснити. Якщо Ви хочете отримати якісний ремонт усієї квартири або якоїсь окремої її частини, будь-яка відповідальна компанія спочатку проведе виміри, складе кошторис, за межі якого точно вилазити ніхто не буде. Адже якщо робити ремонт самостійно, то він триватиме довго, виконаний буде не професійно, а бюджет постійно розширюватиметься до величезних розмірів.

І щоб цього не сталося, краще звертатися до перевірених компаній з досвідом роботи, в яких Вам точно допоможуть розпочати та закінчити ремонт у бажані терміни. Команда ProfOtdelka, якраз, є тією, яка знає, наскільки важливо правильно і вчасно закінчити те, що може тривати роками. Окрім ремонтних робіт ми пропонуємо такі послуги:

  • Демонтажні роботи
  • Електромонтаж
  • Оздоблення отворів та укладання плитки
  • Земляні роботи
  • Кладка газоблоку
  • Різні сантехнічні роботи та ін.

ProfOtdelka – ми любимо свою роботу!