Чи плануєте ремонт? ProfOtdelka допоможе Вам

13-01-2022

ремонт під ключ

Придбання квартири – це завжди приємна та радісна подія, завдяки якій можна сміливо замислюватися про майбутнє, адже не маючи власної квартири складно думати про стабільність. І якщо квартира куплена на вторинному ринку, то в ній, найімовірніше, вже є ремонт. Але, незважаючи на те, скільки йому років, новим мешканцям обов'язково захочеться переробити приміщення під свої смаки. Якщо ж квартира куплена в новозбудованих будинках, то, крім голих стін, там нічого немає, а жити в бетонній коробці досить складно.

А оскільки ремонт - захід довгий і не завжди радісний, то чим швидше він закінчиться, тим краще для господарів. І якщо самостійно зробити ремонт швидко та ідеально не виходить, то найкраще звернутися до професіоналів та замовити обробку «під ключ». Адже сьогодні ця послуга дуже популярна. Вона включає створення проекту, високоякісний ремонт від професіоналів своєї справи і вивіз сміття на всіх етапах робіт. Додатково можна замовити розробку індивідуального дизайн-проекту. Хоча багато хто цей пункт вважає зайвою тратою грошей, а дарма, оскільки без спеціально розробленого плану зробити якісний ремонт досить складно.

Найголовніше – перед початком ремонту знайти відповідальну компанію, яка точно зможе виконати всі побажання клієнта, а головне – у зазначений термін та з дотриманням обумовленого бюджету.

Головні переваги послуги «ремонт під ключ»

Насправді існує досить переваг саме на користь послуги «під ключ», яка зараз актуальна в багатьох компаніях, включаючи ProfOtdelka. І нижче ми наведемо кілька важливих пунктів на користь цієї чудової послуги:

  • Гарантія

Будь-яка фірма, що себе поважає, завжди укладає з власником житла договір, в якому будуть прописані всі послуги та матеріали. А після закінчення робіт виконавець повинен надати замовнику акт виконаних робіт для звіряння, щоб можна було переконатися, що всі роботи виконані точно.

  • Якість

Також, у кожній компанії (і ми не виняток) є приклади виконаних робіт, тому Ви цілком самостійно зможете переконатися в якісності виконаних проектів.

  • Кваліфіковані співробітники

Якщо говорити конкретно про компанію "ПрофОздоблення", то тут працюють виключно досвідчені фахівці. У процесі роботи всі співробітники обговорюють один з одним кожен наступний крок, щоб весь процес проходив чітко, злагоджено і без зайвих непорозумінь.

  • Робота від А до Я

Фахівці нашої компанії зроблять усі важливі етапи робіт самі: розроблять проект, зроблять закупівлю всіх потрібних матеріалів та привезуть їх на місце, зроблять ремонт та видалять по собі все сміття. Вам потрібно буде лише затвердити проект та підписати договір, а після закінчення ремонту в'їхати до квартири мрії та залишити відгук про роботу компанії.

  • Ремонт квартир під ключ в Одесі та Чорноморську за фіксованою вартістю

Звичайно, рідко буває так, що ремонт вписується строго в намічений бюджет або термін, особливо якщо він провадиться самостійно. Завжди необхідно щось докуповувати, переробляти чи доробляти. Однак, якщо звернутися до фахівців, то Ви будете точно спокійні, оскільки знатимете, що за межі кошторису бюджет не вийде. Адже, замовляючи послугу у фахівців, ви можете бути впевнені в тому, що вартість ремонту точно не зміниться.

Чому варто звернутися до Profotdelka?

ремонт

У нас Ви зможете замовити комплексні ремонти, які наша компанія поділяє на три категорії:

  • Чорновий ремонт (виробляються всі типові чернові роботи, що впливають на якість ремонту: встановлення електроточок, розведення труб, ґрунтовка, шпаклівка та штукатурка стін тощо)
  • Чистовий (укладання ламінату та монтаж плінтусів, обклеювання стін шпалерами або їх фарбування, монтаж механізмів електроточок та встановлення приладів освітлення, укладання плитки, встановлення сантехніки, монтаж натяжної стелі)
  • Комплексний (включає весь спектр робіт чорнового і чистового етапів)

При оформленні замовлення наш спеціаліст оцінює приміщення, робить всі необхідні виміри, розробляє ескізи, потім складає кошторис та заповнює технічну документацію.

Заглянувши на сайт компанії, ви зможете побачити прайси на ті чи інші роботи та приклади вже готових проектів.

ProfOtdelka – з нами ви полюбите ремонт!